top of page

Повість «Тарас Шевченко» відомого українського письменника, композитора й педагога Гната Хоткевича (1877-1938) є невеликою частиною великого роману-тетралогії. Коли книга була готова до друку, письменника арештували і стратили. Збереглася невелика частина рукопису, за яким і публікується ця повість (упорядкована ще автором).

У ній описуються тяжкі дитячі і юнацькі роки Тараса Шевченка та як наперекір усьому найбрутальнішому в житті, розвивається в нього могутня жадоба до творчости. 

Це видання присвячене 205-річчю Тараса Шевченка, здійснене за кошти міського бюджету відповідно до Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в місті Рівному на 2016-2020 роки та добродійників; буде цікавим для середнього шкільного віку, колекціонерів та всіх шанувальників Тараса Шевченка. 

Книга була презентована 30 вересня 2019 року в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці з нагоди пошанування пам’яті загиблого в ці осінні дні від сталінської кулі 1938 року автора повісті Гната Хоткевича. 

3 - Hotkevych - 08.2019.JPG
bottom of page