top of page
  • Фото автораМіська "Просвіта"

Неймовірні наукові винаходи українців

Вітаємо з Днем знань 2019! Для натхненного початку нового навчального року презентуємо збірку пізнавальних інфографік про наукові досягнення українських вчених. Можливо, для школярів вони стануть поштовхом до більшої старанності в нелегкому освоєнні "граніту науки", для старшокласників - заохоченням у виборі професії, але точно для всіх - можливістю дізнатися про Україну більше і поглибити свої почуття захоплення та любові до рідної землі.


Україна здавна відома талантами та винахідністю своїх людей. Наша земля є батьківщиною багатьох видатних вчених, чиї теоретичні праці та відкриття зробили вагомий внесок у розвиток всього людства. Галузі медицини, авіабудування, освоєння космосу та ІТ вирізняються неймовірними винаходами. Серед важливих наукових досягнень, звершених в Україні або ж українцями за її межами, є гасова лампа, перший у світі пасажирський та найбільший вантажний літаки, гелікоптери та дирижаблі, ракетний двигун, рентген, антибіотик батумін, хірургічний шов-блискавка, компакт-диск, перший в континентальній Європі комп'ютер тощо.


Молоде покоління продовжує розвивати та втілювати потужний інноваційний потенціал України. На престижному щорічному міжнародному хакатоні NASA "Space Apps Challenge 2017" дві українські команди увійшли до 25 найкращих у категорії Рeople's Choice (Глядацький вибір). Інженери з Дніпра презентували "земну" модель орбітальної станції, яка стане лабораторію для досліджень з імітацією умов космосу для усіх бажаючих", згідно Державного космічного агентства, а одеські школярі запропонували концепцію розумного поселення.


Автором всіх інфографік збірки "Наукова Україна" є Ярина Серкез (Михайлишин). Вони були первинно опубліковані на сайті газети "День" (веб-проект "Україна Incognita").Comments


bottom of page