top of page

20-річчя з Дня Незалежності у Парку “Просвіти”

Вже стало доброю традицією святкувати День Незалежності нашої країни в парку «Просвіти», що в мікрорайоні «Північний» нашого міста. Цей рік не став винятком. До святкування 20-ої річниці нашої держави долучились просвітяни та жителі мікрорайону.

 

Друзі товариства «Просвіта», колектив «Барвінок», розпочав свято та налаштував гостей на гарний настрій. Вихованці ДНЗ №14 та ДНЗ №52 підготували святкову програму та привітання до свята. А потім всі бажаючі взяли участь в караоке української пісні. Народна, сучасна, популярна – тільки українська пісня звучала в той день, і всі вкотре переконалися, що наш народ найспівучіший в цілому світі.

 

Та кульмінацією свята стало куштування справжнього українського кулішу. Господині ДНЗ №52 постаралися на славу. Всі охочі змогли отримати рецепти козацької страви.

 

Після закінчення основного дійства в мікрорайоні ще довго звучала українська музика, а просвітяни закликали всіх жителів «Північного», які прийшли в національному одязі, долучитися до «Вишитого рекорду-2011», що відбувався в центрі міста.

bottom of page