top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/1de361_a88fa47228764d9c836d80d85ee0f069~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg/v1/fill/w_80,h_60,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/1de361_a88fa47228764d9c836d80d85ee0f069~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg)
Конкурс “Я малюю рідну мову”
17 лютого 2012 року напередодні Міжнародного дня рідної мови відбулися підсумки конкурсу «Намалюй рідну мову». Конкурс у м. Рівному проводиться вже втретє за ініціативи міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, підтримки заступника міського голови Рівного Галини Григорівни Кульчинської, управління освіти та Палацу дітей та молоді.
Мова – це найбільший скарб народу. Це саме той інструмент, який єднає людей однієї нації, робить їх єдиним цілим.
Ще жива ти, Україно,
Ще не вмерло слово,
Встань, прокинься, пробудися,
Рідна наша мово!
![](https://static.wixstatic.com/media/1de361_ccf41466651045d99274a1c342efe08f~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg/v1/fill/w_241,h_181,q_90/1de361_ccf41466651045d99274a1c342efe08f~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1de361_3c41306104414ba8a3fb3227fae3225d~mv2_d_1944_2592_s_2.jpg/v1/fill/w_241,h_321,q_90/1de361_3c41306104414ba8a3fb3227fae3225d~mv2_d_1944_2592_s_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1de361_4125adaf56df4b92a574f41a3d633883~mv2_d_1944_2592_s_2.jpg/v1/fill/w_242,h_323,q_90/1de361_4125adaf56df4b92a574f41a3d633883~mv2_d_1944_2592_s_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1de361_981813bea6f04d6cbf4a05cb8625233a~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg/v1/fill/w_241,h_181,q_90/1de361_981813bea6f04d6cbf4a05cb8625233a~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/1de361_a88fa47228764d9c836d80d85ee0f069~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg/v1/fill/w_241,h_181,q_90/1de361_a88fa47228764d9c836d80d85ee0f069~mv2_d_2592_1944_s_2.jpg)
bottom of page