top of page

Історичні паралелі мали змогу провести 36 лідерів учнівського самоврядування закладів освіти міста Рівного 12 червня 2018 року, побувавши на місці легендарного бою під Крутами. Екскурсійна поїздка відбулась у межах загальноміського проекту «Рівне – місто унікальних подій», зокрема проекту «Просвіта сіє світло», що реалізує ГО «Рівненське міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка» (голова Катерина Сичик) разом з управлінням культури та туризму й управлінням освіти Рівненського міськвиконкому.

Юні рівняни, незважаючи на неблизьку дорогу, із захопленням слухали розповіді екскурсоводів про подвиг молодих хлопців, аналізували почуте, замислюючись над паралелями з подіями 2014 року, висловлювали думки щодо побаченого. Музейна експозиція подій 1918 вдало поєднана з подіями, які сьогодні відбуваються на сході нашої держави. Усі матеріали розміщено в унікальному музеї-потязі.

 

Важливо, що професійний коментар щодо цих та інших історичних подій, які відбувалися на теренах Чернігівщини, Київщини та Житомирщини в різні часи, у цікавій формі робив учитель історії Рівненської ЗОШ №27 Михайло Шевчук. Юні мандрівники також мали можливість під час імпровізованої автобусної екскурсії ознайомитись із важливими історичними та культурними пам’ятками Києва. Уся інформація жваво обговорювалася дорогою додому. Учні були учасниками вікторин, питання до яких придумували самі. Спостерігаючи за молодими людьми ще раз упевнились – в України є майбутнє, і це не просто слова...

bottom of page