top of page

6 листопада 2014 року в музеї «Просвіти» відбулася презентація-подорож «До джерел духовності» для учнів із сімей-переселенців із зони АТО та Автономної Республіки Крим.

 

Катерина Іванівна Сичик, голова міської «Просвіти», провела для школярів екскурсію у просвітянському музеї. А потім учні стали учасниками мовного тренінгу-мозаїки «Кольорове слово», який підготувала методист міського методичного кабінету, учитель української мови та літератури Галина Григорівна Коломис. За традицією, у рік Шевченка всі присутні читали у режимі марафону-абетки поезію великого Кобзаря. Шевченківський алфавіт «склали» педагоги та вихованці Рівненської української гімназії.

 

Після «літературної частини» організатори заходу (міське об’єднання товариства «Просвіта») запропонували для учнів поїздку в с. Пересопницю.

 

На древній землі, що живе в літописах та в книгах сучасників, у музеї Першокниги, не може бути байдужим ніхто. Екскурсію для дітей провів директор музею Микола Федоришин. Та найбільше для учнів 5-7 класів (а це пік рухової активності) сподобався активний відпочинок на території комплексу: діти бігали, веселилися, насолоджувалися не по-осінньому теплим сонцем.

 

Презентація-подорож вдалася. Про це свідчили щасливі очі дітей. Очі, які знають, що таке війна і хочуть просто миру та захисту. Їх мовні «мозаїки» говорили нам, дорослим, про це кольорами патріотизму, кольорами сонця і любові. Нехай ці кольори зажди домінують у майбутньому житті маленьких українців.

bottom of page