top of page

Поетичний марафон “Іду на сповідь до Тараса”

І знову – березень. І знову линуть до нас думи геніального українського поета.... Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Шевченка, до постаті, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим не зрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

 

10 березня 2013 року на майдані Незалежності відбувся традиційний поетичний марафон «Іду на сповідь до Тараса».

 

Поезії найбільшого народного поета з усіх великих поетів світу співали і читали, виконували і діти, і дорослі. А розпочав поетичний марафон хор «Верес» Рівненського міського палацу культури. До заходу долучилися вихованці музичних шкіл №1 та №2.

 

Та найщиріші оплески глядачів отримали найталановитіші учасники міського конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» – Яблонська Алла (ЗОШ №5), Дмитро та Владислав Бєліки (ЗОШ №13), Вітюк Анастасія (СпШ №15), Шуманська Юлія (ЗОШ №18), Бицюк Марта (ЗОШ №25), Гордієнко Віталій (ЗОШ №27), Щерба Олександр (ЗОШ №28), Лесько Олег та Хомич Денис (РГ «Гармонія»), та інші.

 

У поетичному марафоні взяли участь працівники управління освіти, директори навчальних закладів, вчителі української мови, вихователі дитячих садочків, психологи.

bottom of page