top of page

Свою Україну любіть,

Любіть її во время люте,

В останню тяжкую мінуту

За неї Господа моліть

Ці слова стали своєрідним лейтмотивом цьогорічного конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», який відбувся 4-5 березня 2015 року на базі Рівненської ЗОШ №13. Серйозну проникливу патріотичну поезію Великого Кобзаря переконливо читали усі: і представники молодшої вікової категорії, і старшокласники.

 

Сьогодні кожен, як ніколи, відчуває потребу в животворчому Кобзаревому слові, яке окрилює, дарує надію, вселяє віру в мирну Шевченкову весну, яка обов’язково прийде в Україну. Напевне, саме тому декламування поезій цьогоріч було особливим.

 

Крім читців-декламаторів та юних поетів в умовах конкурсу було виокремлено номінацію «Інсценізація»,  в якій виступило 16 учасників. Усього юними конкурсантами було презентовано 90 виступів, з них - 72 в номінації «Читці-декламатори», 13 – у номінації «Юні поети». Журі конкурсу відзначило, що цьогоріч у номінації «Читці-декламатори» виконавську майстерність на високому рівні продемонстрували 58% конкурсантів. Таку підготовку було відзначено 42 призовими місцями. Та вразили присутніх ті, хто посів І місця.

 

Напевно, не випадково конкурс був таким яскравим та цікавим, адже в нашому рідному місті кожна весна починається з Тараса Шевченка!

bottom of page