top of page

Хоч за вікном сніг, мороз та хуртовина, в учнів закладів загальної середньої освіти міста Рівного весняний настрій. І це завдяки конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», який традиційно відбувається напередодні Шевченківських свят і є своєрідним предвісником весни. Цьогоріч конкурс відбувся на базі ЗОШ №24 (директор Г. Цюцюра) 26 та 27 лютого.

Приємно, що незважаючи на холод та наступи простудних захворювань до участі в конкурсі долучилось майже сто школярів із 32 закладів освіти міста. Конкурсанти представляли свої декламаторські таланти в трьох вікових категоріях та в трьох номінаціях (читці-декламатори, інсценізація або композиція, авторська поезія).

Журі відзначило зростання рівня виконавської майстерності школярів, підбір цікавих форм представлення Шевченкових творів. Обрати кращих серед великої кількості майстерних виконавців було не просто. За підсумками конкурсу визначено переможців та лауреатів.

 

Бажаємо всім учасникам творчих звершень та приємних весняних несподіванок. А патріотично-весняний настрій, який панував упродовж двох конкурсних днів, утвердив думку, що до Шевченківських святкувань у кожному закладі вже закладено гарну основу. І Шевченкова справжня сонячна весна вже на порозі!

bottom of page