top of page

З 28 грудня 2017 року до 17 січня 2018 року в м. Рівному перебувала делегація з міста Авдіївки Донецької області. 20 дітей та 2-х супроводжуючих їх педагогів прибули на оздоровлення та відпочинок у КП ДСОК «Електронік-Рівне», отримавши запрошення Рівненської міської ради. Для них була підготовлена цікава та змістовна програма: ознайомлення з історичними та архітектурними пам’ятками м. Рівного, перебування в сім’ях, екскурсійні поїздки до м. Острога, м. Дубна, м. Львова, Пересопниці, м. Луцька, відвідування храмів міста.

«Хай Ісус, мале дитя, дарує всім дітям України мир», – ось так звучить найзаповітніша різдвяна мрія наших гостей, дітей з Авдіївки.

Перед від’їздом до рідного міста, 16 січня 2018 року, вони зустрілися з міським головою Рівного Володимиром Хомком. Авдіївці ділилися враженнями від перебування в нашому краї, дякували за чудовий відпочинок в «Електроніку», за екскурсії та цікаві зустрічі. Володимир Євгенович запевнив, що в Рівному їх завжди будуть раді бачити і підтримати. Гості отримали від очільника міста у подарунок вишиванки.

Після зустрічі з міським головою авдіївців запросили в музей-бібліотеку «Просвіта Рівненщини» (СпШ №15). Під час заходу, організованого просвітянами Сичик Катериною Іванівною, Коломис Галиною Григорівною та Грекул Людмилою Володимирівною, діти вкотре відчули, що Різдво – це час приємних несподіванок, подарунків і справжніх див. Вони утворювали коло і, взявшись за руки, співали колядку «Хай Ісус, мале дитя». Школярі вправлялися в кмітливості, розгадуючи патріотичний кросворд, у якому була захована назва однієї з найдавніших громадських організацій України та нашого міста – «ПРОСВІТИ».

На зустріч із гостями зі Сходу України завітала рівненська письменниця, майстриня, автор унікальних креативних книг Олена Медведєва. Діти мали змогу погортати вишитий «Кобзар» і послухати чудову авторську легенду про Рівне.

Учнів запросили також і в зимову сувенірну майстерню. Майстрині із міського Центру творчості учнівської молоді Приймачек Тетяна Олександрівна, Кучерук Мирослава Василівна та Якубовська Алла Євгенівна провели для них майстер-клас з виготовлення зимового сувеніра – в’язаної шапочки-дармовиса.

Директор СпШ №15 запропонувала дітворі солодкий стіл. Учасники заходу ще довго спілкувалися, фотографувалися, колядували «Хай Ісус, мале дитя», замінивши у рядку «…І біди не знали» слово «біди» на інше, більш страшне для них – «війни»

 

Україна – країна мрій, у котрій під мирним небом живуть усміхнені щасливі діти! Нехай Ангел-охоронець, стилізований подарунок-оберіг, який отримала на завершення заходу кожна дитина з Авдіївки, дарує їм надію на те, що мрії збуваються!

bottom of page