top of page

9 листопада 2015 року, у День української писемності та мови, міське об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка (голова об’єднання Катерина Сичик) спільно з управлінням освіти Рівненського міськвиконкому (начальник Василь Харковець) анонсувало акцію «Подаруй книгу ровеснику зі Сходу».

 

Рівненські просвітяни вдруге проводять акцію зі збору літератури учнями загальноосвітніх закладів міста для дітей зі Сходу. За кілька днів рівненські школярі зібрали 1240 книг.

 

13 листопада лідери учнівського самоврядування принесли зібрану літературу в просвітянський музей. Переважно діти дарували художню і довідкову літературу. Важливо і те, що учні віддавали ті книги, які їм цікаві і наразі актуальні. Адже, на їхню думку, на Сході школярі потребують найбільше саме українського слова. Крім того, діти у книги вкладали листи, щоб передати послання читачу подарованої книги.

 

– Ми активно долучились до акції, ніхто нікого не змушував, бо обрали слоганом слова Святослава Вакарчука «Книга творить людину – людина творить країну», а тому приносили саме сучасну українську літературу, адже це зараз актуально, – ділилася своїми враженнями від участі в акції десятикласниця ЗОШ №1 Юлія Денисюк.

 

Безкоштовно доставити книги у м. Лисичанськ Луганської області погодилось Рівненське відділення ТОВ «Нова пошта» (директор Анатолій Горецький).

 

Просвітяни подякували юним рівнянам за те, що взяли активну участь в акції, а отже, долучилися до творення сучасної історії України.

bottom of page