top of page

Авдіївка і Рівне – разом!

17 січня 2017 року представники управління освіти, волонтери та працівники КП ДСОК «Електронік – Рівне» прощалися із делегацією з м. Авдіївка Донецької області у складі 20 дітей та 2 супроводжуючих їх педагогів, які відпочивали та оздоровлювалися в «Електроніку» з 30 грудня 2016 року по 17 січня 2017 року.

 

Для гостей із Сходу була запропонована цікава, змістовна програма, проведено цікаві екскурсійні поїздки до м. Львова, Острога, Пересопниці. Діти відвідали у м. Рівному зоопарк, музей «Просвіта Рівненщини», ляльковий театр, драмтеатр, басейни ДЮСШ №2, №3, навчальні заклади міста, Палац дітей та молоді, розважальний центр «Турбіна» (боулінг), льодовий каток в ТЦ «Екватор», козацький табір «Гайдамаки», розважальний центр «SkyUP» на мікрорайоні «Північному», побували на ялинці міського голови та на зустрічі з міським головою, пройшли історичними місцями Рівного, побували в Покровському Соборі, зустрілися з цікавими людьми. 

 

Особливо дітям запам’яталося перебування в сім’ях ровесників із загальноосвітніх закладів на Свят-вечір, Різдво Христове та старий Новий рік, де вони вивчали колядки-щедрівки.

 

Переконані, що гості з Авдіївки відчули гостинність людей нашого краю, щирість у спілкуванні, прагнення підтримати, допомогти. Свідченням цього стало щемне прощання, слово вдячності та щирі дитячі сльози.

 

Надіємося, що наступна дружня зустріч відбудеться уже під мирним небом Авдіївки.

bottom of page