top of page

“Посади калину!”

Саме під такою назвою в парку «Просвіти» 15 квітня 2011 року відбулася акція приурочена до Дня довкілля.

 

Парк «Просвіти» – це особливий парк. Хоч і знаходиться він не в центрі нашого міста, та просвітяни часто проводять тут свята та акції, залучають жителів мікрорайону до участі у різних конкурсах і виставках, закликаючи їх до збереження української мови, української пісні та українських звичаїв. Цей молодий парк закладено у 2000 році з ініціативи міського об’єднання товариства «Просвіта» (автор ідеї – Михайло Борейко) за підтримки тодішнього міського голови п. Віктора Чайки.

 

У квітні цього року виповнюється 11 років парку. За цей період з допомогою міської влади, просвітян, управління освіти, учнів, педагогів шкіл №25 та №28 висаджено понад 2000 дерев у парку, сплановано та зроблено пішохідні доріжки. Минулого року за сприяння міського голови п. Володимира Хомка облаштовано дитячий майданчик.

               

До свята праці долучилися начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Харковець Василь Степанович, заступник начальника управління освіти Рівненського міськвиконкому, голова міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Сичик Катерина Іванівна.

 

Головною дійовою особою на святі, безперечно, була калина. Завдання, яке було поставлене – дізнатися про неї якнайбільше. Для цього молоді просвітяни організували теренову гру серед осередків «Молодої Просвіти». На швидкість та знання змагалися: ЗОШ №10, ЗОШ №20, ЗОШ №23, ЗОШ №25, РГГ та гімназія «Гармонія». Щоб виграти головний приз – кущ калини – потрібно було пройти 6 станцій: «Загадкову», «Пісенну», «Лікарську», «Народознавчу», «Легенду», «Рекламну».

 

Та найбільше, звичайно, всі чекали справжнього козацького кулішу. Працівники ДНЗ №55 постаралися на славу! Мабуть, жоден учень та дорослий ще ніколи не куштували таку смачну страву, якою смакували після вдалої роботи та ще й на свіжому повітрі!

bottom of page