top of page

Проект “СімПод” | Подія 2 – Рівнезнавча раптівка “Рівне малює” 

Як виглядало місто Рівне у Великодні дні? Яким для кожного люблячого рівнянина воно живе в серці сьогодні? На ці питання 200 школярів міста Рівного дали відповідь … малюнками 27 квітня 2017 року в парку «Просвіти» під час рівнезнавчої раптівки «Рівне малює».

 

Великодній час – це пора відродження, воскресіння добра й вдалий час для початку гарних справ. Саме тому у світлі благодатних Великодніх свят відбулася одна з подій проекту «СімПод», який присвячений 100-літтю Рівненського об’єднання товариства «Просвіта» імені Т. Шевченка (у рамках загальноміського проекту «Рівне – місто унікальних подій»). Захід відбувся за співпраці управління освіти Рівненського міськвиконкому, управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому та міського об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

 

Крім малюнків, школярі під керівництвом учителів образотворчого мистецтва ЗНЗ міста та майстринь Міського центру учнівської творчості створили унікальне панно «Рівневзори», на якому зображено символічне дерево міста та ілюстрації визначних пам’яток історії та культури Рівного.

 

Роботи учасників стануть окрасою галереї мистецтв, яка буде презентована на День Незалежності в центрі міста,  а найкращі ілюстрації прикрасять календар до 100-річчя Рівненського об’єднання товариства «Просвіта».

 

Надихали, створювали творчий настрій як юним митцям, так і глядачам педагоги й учні ЗОШ №22, 6, 25, 28, 1, РУГ: Ольга Росовська, учитель ЗОШ №22; Марина Міськова, учитель ЗОШ №6; Дарія Коломис, Вікторія Мирончук, Олена Якимець, Аліна Остинчук, – учениці РУГ; Софія Сологуб, Світлана Опалько, Анастасія Воронова, – учениці ЗОШ №28; Олена Малишевська, учениця ЗОШ №25; ансамбль учнів ЗОШ №25.

 

Допомагали в створенні умов для проведення заходу адміністрації та педагоги ЗОШ №25 (директор С. Лінчук), 28 (директор І. Віднічук).

 

Кульмінацією події стало нагородження всіх учасників Подяками та солодощами. Організатори дійства – Катерина Сичик, голова міської «Просвіти», заступник начальника управління освіти, Галина Коломис, представник ради міської «Просвіти», методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» та Лариса Гуменюк, методист КУ «РММК» –привітали творчу молодь Рівного та наголосили, що проект «СімПод» продовжується. Так що усіх, хто прагне краще пізнати рідне місто та зробити його популярним, запрошуємо до подій, що відбудуться в травні. Стежте за анонсами! Адже Рівне – місто унікальних подій!

bottom of page