top of page

“Царівна жаба” у подарунок онкохворим дітям  

25 січня 2019 року за ініціативи пана Михайла Борейка члени ради Рівненського міського об’єднання «Просвіта» на чолі з Катериною Іванівною Сичик завітали до діток, що лікуються в онкогематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Прийшли не самі, а в супроводі веселих лікарняних клоунів. Цих персонажів дітки вже знали, а тому й атмосфера відразу склалася відкрита та дружня.

 

«Просвіта» також прийшла не з порожніми руками, а з прекрасним подарунком: 20 книжок «Царівна жаба», що були видані міським об’єднанням. Автор книги – український письменник Ярослав Вільшенко, який переспівав цю народну казку, а художниця Анастасія Бачинська прикрасила історію чудовими ілюстраціями в українському стилі. В додаток до книг пан Михайло підготував листівки-звернення до юних читачів із закликом до здійснення їхніх побажань та до глибокої віри у це.   

 

Пані Катерина коротко познайомила присутніх з «Просвітою», поспілкувалася на тему читання книг, зокрема поцікавилася, чи знають казку «Царівна жаба». Дітки брали участь у розмові. Під кінець візиту Катерина Іванівна пообіцяла, що «Просвіта» з радістю ще подарує дитячі книги, які будуть видані міським об’єднанням у майбутньому.

bottom of page