top of page

Проект “СімПод” | Подія 5 – Рівнезнавча раптівка “Рівне співає” 

24 серпня 2017 року в самому серці Рівного, на майдані Незалежності, вдруге відбувся фестиваль хорових колективів «З Україною в серці». У ньому взяло участь 23 освітянських хори зі шкіл нашого міста. Фестиваль унікальний не тільки тим, що на імпровізованій сцені співають поруч учні, педагоги, батьки, а й тим, що в кінці усі колективи виконують разом пісню.

 

Чудові костюми, зворушливі слова пісень, національна символіка, щирі усмішки дітвори – усе це тільки підсилило святкову атмосферу Майдану. Були й особливі деталі – традиційні голуби на Шевченку і дітлахи, які так облюбували нагрітий серпневим сонцем пам’ятник, що сідали біля підніжжя і навіть тулилися до нього. І це не дивно: Шевченко «оживає» теплом і потужною позитивною енергетикою у дні, важливі для України.

 

Для глядачів учасники фестивалю створили справді свято української пісні. Було урочисто і весело! І тільки очі Героїв дивилися зі світлин і ніби говорили нам: «Любіть Україну, як любили її ми».

 

Фестиваль відбувається з ініціативи міської «Просвіти» (голова К. Сичик) та підтримки управління освіти і навчальних закладів Рівного. Цього року він був проведений як рівнезнавча раптівка «Рівне співає» у рамках загальноміського проекту «СімПод», який реалізується міським об’єднанням товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка, управлінням освіти Рівненського міськвиконкому та управлінням культури і туризму Рівненської міської ради (масштабний проект «Рівне – місто унікальних подій»). Дана подія була присвячена Дню Незалежності України та 100-річчю міської «Просвіти». 

bottom of page